Installatie Bevers 2015

12 december zijn er weer een aantal bevers geïnstalleerd. Dit waren Charlotte, Joris, Morris en Robert.

Na het spelen van een aantal spelletjes hebben de bevers die geïnstalleerd werden een beverpaspoort gemaakt. Daarin mag je dingen over jezelf invullen, jezelf natekenen en zelfs een plukje haar afknippen. Dit was erg leuk.

Toen de ouders, broers en zussen kwamen begonnen we echt met de installatie. De Hotsie Totsie Tovertunnel was er ook bij. Alle bevers, leiding en ouders moesten een spreuk zeggen. Deze spreuk zorgt ervoor dat de tunnel een beverblouse geeft. Omdat de tunnel erg oud is ging dit een paar keer mis. Zo hebben we een touw en een Welpenblouse gekregen. Toen alle bevers hun blouse uit de tunnel hadden gehaald was het tijd voor de insignes. Dora vertelde waar elke insigne voor staat. Als laatst kregen de bevers een das van het bestuur.

Het was een spannende opkomst en we zijn blij met onze nieuwe bevers!