Halloween avondopkomst scouts & explo’s

Deze avond kwamen de scouts en explo’s bij elkaar voor een spannend avondopkomst in Halloween thema. Natuurlijk kwam iedereen daarom ook verkleed. Zo hadden we een vleermuis, een enge dokter en twee heuse jaren 20 maffiabazen.
We deden Halloween-ren-je-rot waarbij je quizvragen krijgt en naar de letter van het juiste antwoord moest rennen. Daarna een heel spannend potje dodende straal. In het ene lokaal mocht je niet van de grond af komen en in het andere lokaal mocht je juist niet de grond aanraken. Zo legde je een parcours af waarbij je doodstil moest staan als je beschenen werd met een zaklamp. Anders was je af en moest je terug naar het begin. We sloten de avond af met een potje Weerwolven en toen gingen we weer naar huis.

Het was een geslaagde opkomst!