DWEK Sportdag 2004

Het was een regenachtige dag toen we rond 12.00 aan kwamen bij sporthal Schuttersveld. Vlak voor de ingang stond al een groep enthousiasten welpen te wachten en langzaam kwam er steeds meer leiding en kinderen aan. Uiteindelijk waren er ongeveer 190 mensen verzameld die allemaal kwamen voor de sportdag. Om 13.00 kwam iedereen omgekleed de sporthal in. De spelen werden opgebouwd en even later was het tijd om te openen. Er waren 14 teams die verdeeld werden over 7 posten.

De posten waren:

  • zit basketbal;
  • roei race;
  • estafette;
  • kegelroof;
  • hindernisbaan;
  • vijfbal;
  • lijnbal.

Ieder groepje kreeg een kaart mee met daarop een post aangetekend waar ze moesten beginnen. Daarna zou je na een kwartier door gaan naar de volgende post op de kaart. Bij iedere post kon je maximaal 6 punten behalen. 3 voor resultaat en dan nog eens 3 voor samenwerking. In totaal kon je dus 42 punten behalen. Al snel was iedereen begonnen en streed iedereen hard voor die fel begeerde eerste plaats. De tennisballen van de hindernisbaan vlogen in het rond, kinderen roeide in tweetallen de halve zaal door en de kegels werden al snel geroofd bij de andere partij. Na 4 posten was er een drink pauze hierin werd er ook een tussenstand bekend gemaakt waardoor iedereen het 2e gedeelte nog harder tegen aan ging. Aan het einde van de middag toen iedereen zich had omgekleed werd de einduitslag bekend gemaakt en toen bleek dat de Stedost die met de tussenstand ook al op 1 stonden deze plaats niet meer hadden afgegeven. Zij wonnen 2 skippyballen die ze hopelijk nog lang op de groep zullen gebruiken.

De complete eindstand vind je hieronder:

Plaats: Ploegnaam: Ploegnummer: Punten:
1 Stedost 4 35
2 Prinses Irene Groep 13 33
3 De Ruijtergroep 5 32
4 SBN Doorman 2 31
4 Brownsea groep (2) 9 31
4 Sc.Hillegersberg 3 31
7 Starrenburggroep 3 29
7 Klaas Kitten Groep (1) 7 29
7 MOVO groep 14 29
10 Caland 8 27
11 Klaas Kitten Groep (2) 8 27
12 van Speijk 1 26
13 Lischgroep 10 26
14 Brownsea groep (1) 11 26

Groeten,

Linda en Irene