Assisteren bij de Marathon

Ook dit jubileum jaar was het zover. Wedroegen ons steentje bij aan de MArathon van Rotterdam.

Hoewel het weer wat minder was dan we de afgelopen jaen gewend waren, bleek het weer hardverwarmend om alle sportievelingen een steuntje in de rug e kunnen geven. Dar verwarmende was ook hard nodig om onze vingertjes functioneel te houden. Want dat Rotterdamse water bleek wel erg ijzig koud.

Gaande weg werden we ook nog even getracteerd op een klein buitje. Een extra verkoeling tijdens onze noeste arbeid!? Wie weet, maar vastberadenheid werd in iedergeval beloond. En aan het einde van de middag brak dus gewoon het zonnetje door dat we gewend zijn op een sportdag als deze. Je krijgt dus gewoon wat je toekomt!

Natuurlijk zijn er een paar kiekjes gemaakt, je kunt ze vinden door de link te benutten.

Groetjes,

Richard