Mountainbiken met de Stam

Terug naar het Land van de Wobbels!

De elite-stamleden kunnen het zich nog maar al te goed herinneren: Wobbelflops … Na ons werkelijk bi-zar-re avontuur van vorig jaar met de huilende pandabeer (ook te lezen op deze site) was het opnieuw tijd om orde op zaken te stellen bij onze wobbelvrienden. Wat bleek: Danny de Aartsmagiër had alle Wobbels (behalve de gele) gevangen genomen! De elitestam twijfelde geen moment en riep naast wat extra stamleden zelfs hulp in van willekeurige voorbijgangers (Dora, Koen en Laura) om met ons af te reizen naar het meest noordelijke puntje van het moeras van de stinkende uien. Dat dit alles gepaard ging met epische veldslagen en onovertroffen snelheden op vliegende konijnen hoef ik jullie natuurlijk allemaal niet uit te leggen 😉

Daar onze camera’s niet werken in Wobbelflops hebben we alleen onderstaande foto’s kunnen maken!

Marcel