Explo’s Hold ‘em

Zaterdag 23 oktober, Rotterdam
Het jaarlijkse pokertoernooi van 2022 stond vandaag op het programma. Deze langverwachte kaartspelwedstijd werd georganiseerd door de officiële pokerraad, bestaande uit de stamleden Marcel en Willem. Aan deze intellectuele krachtmeting namen zowel de explo’s als de stam deel. Zodoende werd het dus een strijd tussen de generaties. De jonge ambitieuze explorers tegen de oude garde. Het werd een waar spektakel, vol met bluffs en pokerfaces.

Alle deelnemers werden verdeeld over 2 tafels. Degene die na meer dan een uur overbleven aan de tafels werden toegelaten tot de eindtafel. In een spannende nek-aan-nek race tussen Joep en de legendarisch oud-Exploleiding Marcel bleek Joep uiteindelijk het koelbloedigst te zijn. Met een vernietigende all-in won hij alle fiches en kreeg hij de winnaarstrofee, gemaakt door Willem, overhandigd. Omdat de honger voor het pokerspel bij velen nog niet gestild was, werd er verder gegaan met een cash game tussen de overgebleven deelnemers. Dit spel ging tot de vroege ochtenduren door! Het bleek voor velen een onmogelijke opgave de fortuinlijke Joep af te stoppen. Hij eindigde zijn avond met een winst van 250 euro, belastingvrij.

er zijn geen afbeeldingen gevonden