Zomerkamp Welpen 2017

Deze zomer was het weer zo ver: het zomerkamp van de Welpen! Het was één en al feest. Super veel leuke spelletjes gedaan, gezwommen, tocht gelopen, sportdag gehad en niet te vergeten een bonte avond waar de Welpen zich volop bij konden uitleven met al hun superacts. Kortom, je kan  wel zeggen dat het een geweldig zomerkamp was.

Het was ook niet zomaar een zomerkamp, want we kwamen erachter dat er een schurk was die alle superhelden slecht wilden maken en zo de wereld wilde overnemen. Dit konden de Welpen natuurlijk niet zomaar laten gebeuren, dus gingen ze op onderzoek uit. Na een spannende avond en de vele gebeurtenissen die plaatsvonden, kwamen de Welpen erachter dat het allemaal om een chip ging die de schurk in het brein van de superhelden had geplaatst. De Welpen waren net op tijd om deze te verwijderen. Gelukkig maar, want anders was de hele wereld nu slecht geweest! Gelukkig maar dat onze Welpen er zijn!