Urban Golf @ Delfshaven

Zondag 16.11.2008 was ’t dan zover: Urban Golf @ Delfshaven.

Droog weer, beetje wind en op sommige hoeken een beetje veel wind, maar dat maakte de pret alleen maar groter :D. Hoe overtuig je immers je lichte, holle golfballetje om de straat in te gaan en daar te blijven in plaats van tegen de helling op omhoog te rollen?! Zoals altijd is de oplossing simpel: gewoon harder slaan!

Natuurlijk is geen zee te hoog voor de doorgewinterde stamleden, dus gaandeweg kwam de handigheid er in en werden rode brievenbussen, tovertunnels, overstekende autobanden en trappen en de Voorhaven bedwongen. Helaas was dat laatste niet helemaal de bedoeling ondanks dat er een muur omheen gezet was.

Zoals altijd doet goed voorbeeld volgen en alsof De Dubbelde Palmboom het opriep, volgen er al snel meer bij een goed voorbeeld.

Kortom een geslaagd dagje recreatief meppen, gevolgd door een versnapering naar eigen smaak.

Helemaal Leuk!

Richard