Schaatsen Explo’s 2022

Dit keer gingen we een actievere kant uit met de opkomst. De schaatsbaan was de activiteit die vorig jaar ook al op de agenda stond en toen de nieuwe plo’s dit voorstelden, was het natuurlijk 1 + 1 = 2.


Samen met invalbegeleiding Nienke zijn we zodoende dus ook richting het verre Kralingen gefietst om hier à la Sven Kramer een paar baantjes te trekken. Nadat de verwarring met de hoeveelheid gehuurde schaatsen opgelost was en Mees ook een paar kreeg, trokken we snel ons schoeisel uit om een lekker avondje ouderwets ijzer te slijten. Het was nog even wachten, en ons vermaken op de kleine baan (toen de grote baan gepoetst werd) totdat ook wij echt snelheid konden gaan maken. Iedereen werd getimed en uiteindelijk was Nienke de heuse winnares. Met haar ongelofelijke snelheid wist zij een tijd onder de 1 minuut en 10 seconden te bereiken. Nadat sommige nog even nagenoten van een colaatje, werden de schaatsen uitgetrokken om lekker naar huis te gaan en weer op te warmen. Tot volgende week!