Installatie Bevers Linde en Simon

Vorige week zaterdag hadden we bij de bevers een installatie! Linde en Simon hebben hun eigen beverpaspoort gemaakt. Hierin staan allerlei gegevens en zelfs een plukje haar!

Na een paar spelletjes buiten, stond de bevertunnel in het lokaal, gelukkig maar. Wanneer de spreuk die iedereen mee zong werd opgenoemd, gingen  Simon en Linde één voor één de tunnel in om hun blouse te halen. Dit ging helaas niet helemaal goed de eerste keer. Zo kwam er een bevertrui en een scouts blouse uit. Gelukkig ging de tweede poging wel goed. Hierna legde de bevers de beverbelofte af, hierbij leggen ze drie vingers op de vlag en zeggen ze de belofte na. Ellen van het bestuur was er ook bij, zij heeft de dassen om gedaan bij de nieuwe bevers. Als laatst mochten Linde en Simon een spel uitkiezen om te gaan spelen. We zijn erg blij dat Linde en Simon nu echte officiële bevers zijn!