Hulp bij sinterklaasintocht Hillegersberg 2015

Spoedklus, hulp bij Sinterklaasintocht.

Op vrijdag kreeg ons bestuur van de groep een telefoontje van Regelpiet, met de vraag of onze groep de volgende dag kon helpen bij de Sinterklaasintocht in Hillegersberg. Natuurlijk helpen we graag en stonden we dan ook om 14.00 uur klaar bij Facet aan de Weisenbruchlaan.

Sinterklaas verloor door de harde wind nog wat cadeautjes, maar die werden gelukkig vakkundig uit het water gevist.

Nadat de Sint en zijn pieten veilig aan wal waren aangekomen, reden ze verder in een oldtimer uit 1905. Hier hebben wij geholpen met het aanpakken van tekeningen, knutsels en vooral gezorgd dat er geen kinderen in de buurt van de wielen van de auto kwamen.

We hebben veel blije gezichten gezien en veel snoepgoed om onze oren gekregen.

Bedankt Sinterklaas en alle pieten, voor deze spontane actie.