Greppie ’16 – De losse flodders

Tijd voor de Roverscouts om hun route technieken weer eens te oefenen, en wel met de Greppeltocht 2016.
Uitgerust met regenkleding, telefoons met Google maps, een volgepropte auto en een goed humeur gingen we richting Lunteren om dit jaar weer eens mee te doen met deze uitdagende tocht. Ondanks het barre weer (harde wind en regen) zijn we met frisse moed van start gegaan met een nieuw concept dit jaar: inchecken bij posten via je mobiele telefoon.

Met de natgeregende routeaanwijzing hadden we onze route uitgestippeld op Google maps en gingen we vlotjes van start. Banjerend door weilanden hebben we alle (verplichte) posten gehaald en alle busjes ontweken, al kostte dit soms wel de nodige duiken in greppels.

Al met al een mooie eindtijd neergezet en een gezellige tocht gelopen!