Explo-zomerkamp Kandersteg

Na een week uitslapen, kleren wassen en lekker lang warm douchen, is het tijd om jullie te vertellen wat er op Zoka 2015 is gebeurd. Na een lange autorit naar Zwitserland, kwamen we aan in KISC, Kandersteg international Scouts Centre, waar de pinkies ons al opwachtten. Pinkies zijn de staff van Kandersteg, always happy, dol op recyclen en erg gesteld op quiet time. We waren altijd opzoek naar vrienden, maar dit ging in het begin van de week niet zo lekker, ondanks de international friendship room.

De huttentocht was toch wel het hoogtepunt van de week, met de Bunderspitz van 2.546 m. Deze hike door de bergen van Zwitserland was zwaar maar zeker de moeite waard. We hebben ook nog super mooie meren bezocht waar we ook weer voor moesten klimmen, gerodeld en nog meer geklommen. En de twee laatste avonden is het ons zelfs nog gelukt om vrienden te maken, de laatste avond zat onze luxe chalet helemaal vol. Zo konden we de volgende dag moe, maar met al onze kampdoelen afgestreept, met de auto terug naar huis.

Sophie