Dropping Explo’s 2023

Voorafgaand aan de dropping ontvingen we onderstaand bericht:

Gegroet Explorers uit de Randstad,

Na de monsterzege van de Boeren Burger Beweging zit mij toch iets dwars. De meeste van mijn stemmen zijn afkomstelijk van buiten de randstad. Jullie randstedelijk tuig denken de wereld te gaan redden met minder vee in Nederland. Door het eten van hummus van kikkererwten uit het midden-oosten en avocado’s uit brazilie denken jullie de wereld een betere plek te maken. Deze onsmakelijke groentes hebben jullie immers de laatste 500 meter van de supermarkt naar huis vervoerd met de electrische bakfiets, dus hiermee hebben jullie je best weer gedaan.
Misschien is de fijnstof van de randstad naar jullie bovenkamer gestegen en moeten jullie gewoon maar eens ervaren hoe het platteland eruit ziet.
Aangezien jullie de explorers (ik noem het liever ontdekkers, maar in de randstad is het natuurlijk “nice” om engelse woorden te gebruiken) zijn benoem ik jullie tot uitverkorenen om het platteland te ontdekken.
Jullie begeleiding heeft een locatie doorgekregen waar jullie het boerenland kunnen beleven.

Extra punten kunnen gescoord worden door:

  • Op de foto te gaan met BBB posters
  • Op de foto te gaan met porseleinen koeien
  • Fazanten onderweg te tellen

Met vriendelijk groet,

Caroline van der Plas