De marathon van Rotterdam

4 April was het weer tijd voor het jaarlijks terugkerende sponzenfestijn voor de stam. Onze post was op het 37 km. punt. Met een stevige wind en een waterig zonnetje mochten we eerst een paar marktkraampjes met bekertjes water neer zetten voor de recreatielopers. Helaas bleek die stevige wind net wat té stevig en moest één van die kraampjes het al gauw zonder dak stellen.

Ondertussen waren we ook al lekker bezig met het uitspoelen van 15 dozen sponzen in het kristalheldere en ijskoude Rotterdamse leidingwater, zodat de marathonlopers deze als overheerlijk verfrissing uit onze afgestorven handen konden graaien. Blijkbaar moet het toch wel warm zijn om zo’n marathon te lopen, want ondanks het frisse weer vonden ze gretig aftrek. Al met al was het (achteraf gezien dan) weer een leuk dagje uit, en verheugen we ons (achteraf gezien) weer op de marathon 2005.

Pieter